A  A  A
7/24 SİPARİŞ
Gelişen teknoloji sayesinde bilgisayarlar ve internet ortamı, çoktan telefon ve faksın yerini aldı. Uzun yıllardır teknolojiyi yakından takip eden ER-AL Kırtasiye, Quipus Eral Kapı Projesi ile birlikte iş süreçlerinin çok büyük bir bölümünü bilgisayar ve internet ortamına taşıyor. ER-AL Kırtasiye'nin kapıları artık sizlere 7 gün 24 saat açık. Quipus Eral Kapı Projesi ile birlikte, istediğiniz an ER-AL Kırtasiye'nin sistemine giriş yapıp sipariş verebilirsiniz. Sipariş kayıtları anında ER-AL Kırtasiye'ye ulaşır ve ilk sipariş sevkiyatı ile ürünler gönderilir. Üstelik siparişleri sisteme kaydedip istediğiniz herhangi bir zaman diliminde aktif hale getirebilirsiniz.

DEĞİŞEN FİYATLAR
Dünya akıl almaz bir hızla değişmeye devam ederken, ekonomik gelişmeleri takip etmek neredeyse imkânsız bir hal aldı. Dünya üzerinde meydana gelen herhangi bir olay, satışını yürüttüğünüz ürünlerin fiyatlarında da değişikliğe sebebiyet verebiliyor. Değişen fiyat listelerini takip etmekte yaşanan sıkıntılardan dolayı kar ve satış kaybı oluyor. Quipus Eral Kapı Projesi ile fiyat değişikliklerinden kaynaklanan aksaklıkların hepsi ortadan kalkıyor. Dilediğiniz an, Eral Kapı'ya giriş yapıp ER-AL'ın bünyesinde bulunan yaklaşık 50.000 ürünün güncel fiyat listelerini görebilir, herhangi bir ürünü sorguladığınız anda fiyatını ve stokunu yanında bulabilirsiniz.

TEKLİF VE SİPARİŞ VERMEK
ER-AL Kırtasiye'de ciddi bir ürün sirkülasyonu mevcut. Stoklar hızla tükeniyor, yerine hemen yenileri geliyor. Diğer yandan yeni ürünler ve yeni markalar ER-AL Kırtasiye'ye dahil oluyor. Sipariş veya teklif hazırlarken ER-AL'ın stok kartlarını görememek ve istemiş olduğunuz ürünün ER-AL'ın elinde olup olmadığını bilmemek iş akışınızda ciddi zaman kayıplarına yol açabiliyor. Quipus Eral Kapı Projesi ile, tek bir tuşla ER-AL Kırtasiye'nin stok kartlarını görebilir ve alternatif ürünleri de inceleyebilirsiniz. Ayrıca, ER-AL Kırtasiye'ye dâhil olan her yeni ürünü anında kendi bilgisayarınızda görebilir ve seçeneklerinizi artırabilirsiniz.

SİPARİŞ TAKİBİ
Siparişlerinizi verdikten sonra bir başka süreç başlıyor: Sipariş takibi. Siparişlerinizin paketlenip paketlenmediğini, yola çıkıp çıkmadığını, size ne zaman ulaşacağını merak ediyorsunuz. İş süreçlerinizi buna göre ayarlayacağınız için siparişlerinizin zamanında elinize ulaşması sizin için önemli. Quipus Eral Kapı Projesi sayesinde sipariş takibinizi çok daha kısa ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaparak siparişlerinizin paketlenip paketlenmediğini, yola çıkıp çıkmadığını, hangi yöntem ile size gönderildiğini, faturasının kesilip kesilmediğini, kısaca sipariş takibi ile ilgili her türlü detayları görebilirsiniz.

DOSYALAMA VE ANALİZ
Zamanın son derece önemli olduğu günümüzde firmalar için ihtiyaç duydukları bilgiye kısa sürede ulaşmak büyük önem taşıyor. Bugünkü çalışma sisteminizde ER-AL Kırtasiye'den yapmış olduğunuz alımları, sipariş fakslarını, bu alımların faturalarını arşivliyorsunuz ve geçmişe dair bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda ona ulaşmak oldukça vaktinizi alıyor. Quipus Eral Kapı Projesi ile ER-AL'dan yapmış olduğunuz alımların analizini yapabilir, tek bir tuşla her türlü bilginin dökümünü alabilirsiniz. Günlük envanter çıkartabilir, elinizdeki stokları, eksiklerinizi, faturalarınızı ve karlılık durumunuzu görebilirsiniz.

CARİ EKSTRE
Mevcut sistemle yapmış olduğunuz alımların faturalarını arşivleseniz dahi, cari ekstrenizi zaman zaman kontrol etmek durumunda kalabiliyorsunuz. Quipus Eral Kapı Projesi ile cari bilgilerinizi kendi bilgisayarınızdan her an inceleyebilir, ihtiyacınız olan tüm detayları görebilirsiniz.

FİYAT GÖR SİSTEMİ
Mevcut sistem ile stoklarınızda bulunan her ürünün fiyatını bilmeniz elbette mümkün değil. Özellikle mağazanızda müşterileriniz fiyat sorduğunda onlara doğru fiyatları söylemeniz için kayıtlara bakmanız gerekiyor ve bu da ekstra zaman kaybına sebebiyet veriyor. Quipus Eral Kapı Projesi ile fiyat gör programınızı bilgisayarınıza entegre edebilir ve ürünlerin en doğru ve en güncel fiyatlarını müşterilerinize sunabilirsiniz.

BARKOD SİSTEMİ
Kırtasiye toptancınızdan aldığınız ürünlerin bugün sadece grosa, düzine, kutu veya paket birimlerini görebiliyor, adet bazında ürün detaylarını kendiniz belirlemek zorunda kalıyorsunuz. ER-AL Kırtasiye sizin için tüm ürünlerin en küçük birim tanımlarını ve barkod numaralarını da stok kartlarına tanımlıyor. Quipus Eral Kapı Projesi ile birlikte tüm ürünler sizin için barkodlanıyor. Dolayısıyla perakende satışlarda barkodlu satış yapabilir ve satışlarınızı dilerseniz faturaya, dilerseniz yazar kasa aracılığıyla perakende fişine dönüştürebilirsiniz.