A  A  A
7/24 SİPARİŞ
Depom (B2B) web sayfası ile 7 gün 24 saat internet erişiminin olduğu her yerden online sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler talimatınızdan sonraki ilk sevkiyat ile gönderilir. Siparişlerinizi kategorilendirilmiş gruplardan fiyat aralığı belirleyerek verebilir, isteğe bağlı olarak birden fazla sipariş sepeti oluşturabilirsiniz. Ayrıca, seçmiş olduğunuz ürün grubunu excele aktarıp ayrı bir çalışma ortamı da oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ TAKİBİ
ER-AL Kırtasiye'ye vermiş olduğunuz bütün sipariş detaylarınızı Depom (B2B) ile takip edebilirsiniz. Depom üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin yanı sıra, telefon ile ve şahsen vermiş olduğunuz siparişler de dâhildir. Bu hizmet dâhilinde siparişinizi kimlerin hazırladığını, paketlenip paketlenmediğini, faturası kesilip kesilmediğini, yola çıkıp çıkmadığını, sevk şekli; yani kısacası siparişinizle ilgili tüm detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKİBİ
Piyasanın gerisinde kalmamak, her yeni çıkan üründen haberdar olmak ve yenilikçi kampanyalardan yararlanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Depom B2B ile ER-AL Kırtasiye'nin bünyesinde bulunan yaklaşık 20.000 ürünün güncel detaylarını görebilirsiniz. Bunlar arasında size özel ürün fiyatı, ürün stok bilgisi, yeni ürün-kampanyalı ürün bilgisi yer almaktadır.

CARİ EKSTRE
ER-AL Kırtasiye'den yapmış olduğunuz tüm alımlara ait cari ekstereleri Depom(B2B) ile anlık olarak görüntüleyebilir ve kesilmiş olan fatura detaylarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca ekstrenizi excele aktarıp saklayabilirsiniz.